Teslimat Bilgileri

KARGO VE TESLİMAT

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

plaksatisi.com'dan yapmış olduğunuz alışverişler aşağıdaki kargo firmaları ile adresinize gönderilmektedir. 

Yurtiçi Kargo

Aras kargo

Mng kargo 

Ptt Kargo


 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

plaksatisi.com sitesinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, stoğumuzda mevcut ise ortalama 1-4 iş günü, mevcut değil ise en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bu zaman daha erkende olabilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp Maximum; 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile bilgi gönderilecektir. Kargo takip numaranız, "Hesabım" bölümünde de yer alacaktır.


 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

plaksatisi.com'da bulunan Hesabım Kısmından Takip Edebilirsiniz.) Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.


 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz plaksatisi.com’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.


 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

plaksatisi.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı bütün dünyada bir çok noktaya gönderimi gerçekleştiriliebilmektedir. Ancak sipariş öncesi bulunduğunuz yere gönderim sağlanıp sağlanmadığını öğrenmek için Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.