Gizlilik İlkeleri

plaksatisi.com alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla plaksatisi.com sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir.

Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklanır?

Sitemizi ziyaret etmeniz için plaksatisi.com 'da herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. 
plaksatisi.com kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar: 
1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek
2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak. 
Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. 
Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz plaksatisi.com'da o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar plaksatisi.com 'un kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler. 
plaksatisi.com´dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.

 

==============================================================

 

Kişisel Bilgilerin Gizliliği
 

plaksatisi.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişı adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gönderilir ve kaydı saklanmaz.

 

Diğer Sitelere/Dış Sayfalara Link
 

plaksatisi.com, sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşili yollarla link sağlayabilir. plaksatisi.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

 

Kullanıcı istekleri/Geri Bildirimleri
 

plaksatisi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.

 

İçerik Kullanımı
 

plaksatisi.com´de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, plaksatisi.com 'un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

 

Kullanım Hakları 
 

plaksatisi.com sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, plaksatisi.com veya materyalin orijinal yaratıcısı' na aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri plaksatisi.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.